Рік незламності

365 днів, які минули від 24 лютого 2022 року,  вже увійшли в історію як рік стійкості, єдності, незламності українського народу. Минув рік з початку широкомасштабного вторгнення 9-річної війни.

Ворог вторгся на нашу землю, щоб знищити нас як націю, наші міста, нашу державність, наше майбутнє.  Але український народ об’єднався і мужньо б’ється за свою землю та волю.  Українські захисники своєю стійкістю вразили весь світ. Цивілізовані країни згуртувалися, щоб допомогти Україні  перемогти у боротьбі  з російською агресією. росія стала світовим вигнанцем.   За подіями в Україні нині спостерігає весь світ.

Ми дякуємо усім, хто нині мужньо тримає фронт боротьби з російським агресором.

Ми віримо у нашу перемогу, бо добро завжди перемагає зло.

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x