Рік незламності

365 днів, які минули від 24 лютого 2022 року,  вже увійшли в історію як рік стійкості, єдності, незламності українського народу. Минув рік з початку широкомасштабного вторгнення 9-річної війни.

Ворог вторгся на нашу землю, щоб знищити нас як націю, наші міста, нашу державність, наше майбутнє.  Але український народ об’єднався і мужньо б’ється за свою землю та волю.  Українські захисники своєю стійкістю вразили весь світ. Цивілізовані країни згуртувалися, щоб допомогти Україні  перемогти у боротьбі  з російською агресією. росія стала світовим вигнанцем.   За подіями в Україні нині спостерігає весь світ.

Ми дякуємо усім, хто нині мужньо тримає фронт боротьби з російським агресором.

Ми віримо у нашу перемогу, бо добро завжди перемагає зло.

Щороку 9 березня українці у всьому світі відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Своїм життям та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України.

2 лютого на базі нашого закладу відбулися інформаційні семінари для учнів з протидії торгівлі людьми та з безпечного працевлаштування. Під час семінарів учасники онайомилися із темою та особливо з ресурсами 527. Пройшли квест з безпечного пацевлаштування https://quest.stoptrafficking.org/ та напрацювали правила безпечного працевлаштування. Семінар відбувся в рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих […]

Чи важливо вміти формулювати свої думки правильно? Чи важливо добре знати рідну мову? Чи цікаво дізнаватися цікаві факти про неї? На ці запитання тепер можуть дати відповідь учні, які долучились до мовознавчої вікторини у четвер, 2 березня, у бібліотеці Рівненського професійного ліцею. Молодь мала змогу перевірити свої знання у цікавій інтерактивній формі.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x