Відповідно до наказу №163 від 13.09.2021 р. департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про створення навчально-практичного центру (за галузевим спрямуванням)» та наказу № 62 від 12.04.2023 р. Рівненського професійного ліцею «Про організацію роботи навчально-практичного центру Арт студія крвси»  на базі Рівненського професійного ліцею відбулося відкриття навчально – практичного центру “Арт студія краси”.

Головним завданням центру є вдосконалення практичної підготовки кваліфікованих робітників, можливості впровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання та інструментів, надання можливості педагогічним працівникам ЗП(ПТ)О проходити підвищення кваліфікації та стажування на сучасному обладнанні.

Напрями діяльності навчально – практичного центру Арт студія краси:

  • Співробітництво з приватними перукарнями, ЗП(ПТ)О області, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, іншими зацікавленими органами щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу.
  • Реалізація завдань щодо впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосування новітніх педагогічних та виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів.
  • Створення цілісної системи новітніх методик професійного навчання на основі вивчення кращого досвіду та його впровадження в інших закладах освіти.
  • Проведення майстер-класів для педагогічних працівників та спеціалістів підприємств сфери послуг регіону, їх інформаційне забезпечення.
  • Здійснення обміну досвідом роботи, науково-технічною інформацією за напрямами своєї діяльності.
  • Налагодження співпраці з місцевими органами виконавчої влади, підприємствами – виробниками матеріалів, техніки та обладнання сфери обслуговування.

Для здобувачів освіти

Навчання у навчально-практичному центрі дає можливість здобувачам освіти відчути себе спражніми професіоналами. Оснащення НПЦ є сучасним, обладнання новітнім, умови сприятливими. Це дає відчуття гордості за свою професію, сприяє кращому засвоєнню набутих раніше знань та практичних навичок. Тому, здобувачі освіти, які мають можливість працювати в НПЦ пишаються не тільки професією, а й навчальним закладом. Як результат – покращення якості навчання, випуск висококваліфікованих робітників, конкуренція на ринку праці задля економічного процвітання нашої держави!

 

 

Для дорослих

Будь-який кваліфікований робітник повинен вдосконалювати свої навички та вміння. Таку можливість надає НПЦ при закладі освіти. Новітні технології, новинки в асортименті товарів та послуг, можливість не тільки отримати, а й передати власний досвід колегам.

 

Платні послуги