Маркушин Олексій Геннадійович

Директор ліцею

Освіта: вища, Рівненський державний гуманітарний університет

Спеціальність: трудове навчання

Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Нагороджений нагрудним знаком “Відмінник освіти”

тел: приймальна директора: +38 (0362) 68-25-35, +38 (096) 099-27-20

Холодько Ліна Степанівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи

тел: +38 (0362) 68-25-35

Кузьмич Ігор Петрович

Заступник директора з навчально-методичної роботи

тел: +38 (0362) 68-25-35

Присяжна Діна Петрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

тел: +38 (0362) 68-25-35

Ляшук Юрій Васильович

Старший майстер

тел: +38 (0362) 68-25-35

Дубнюк Анатолій Олексійович

Керівник фізичного виховання

тел: 38(0362) 68-25-35

Слободенюк Степан Дмитрович

Завідуючий господарством

тел: 38(0362) 68-25-35

Гомонюк Лариса Василівна

Головний бухгалтер

тел: 38(0362) 68-25-35

Глух Дарія Володимирівна

Методист

тел: 38(0362) 68-25-35

Пастух Руслана Василівна

Соціальний педагог

тел: 38(0362) 68-25-35

Семенюк Світлана Дмитрівна

Завідувач бібліотекою

тел: 38(0362)68-25-35

Іськович Руслана Романівна

Викладач спецдисциплін перукарського профілю

тел: 38(0362) 68-25-35

Помаранська Наталія Євгенівна

Викладач спецдисциплін перукарського профілю

тел: 38(0362) 68-25-35

Марчук Наталія Святославівна

Викладач економічних дисциплін

тел: 38(0362)68-25-35

Рогашевська Олена Дмитрівна

Майстер виробничого навчання перукарського профілю

тел: 38(0362) 68-25-35

Стаднюк Валентина Федорівна

Майстер виробничого навчання перукарського профілю

тел: 38(0362) 68-25-35

Кравчук Наталія Степанівна

Майстер виробничого навчання перукарського профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Ляшук Анна Віталіївна

Майстер виробничого навчання перукарського профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Глущенко Юлія Андріївна

Майстер виробничого навчання перукарського профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Вітюк Ганна Вікторівна

Майстер виробничого навчання перукарського профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Ляшук Марія Володимирівна

Майстер виробничого навчання перукарського профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Порадюк Олег Сергійович

Викладач спецдисциплін автослюсарного профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Литвинчук Микола Аркадійович

Викладач спецдисциплін машинобудівного профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Шукалюк Галина Петрівна

Викладач предмета «Охорона праці»

тел: 38(0362)68-25-35

Савчук Саватій Андрійович

Майстер виробничого навчання автослюсарного профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Тетюшкін Олексій Геннадійович

Майстер виробничого навчання автослюсарного профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Холодько Микола Іванович

Майстер виробничого навчання автослюсарного профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Боліщук Юрій Степанович

Майстер виробничого навчання автослюсарного профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Переходько Василь Вікторович

Майстер виробничого навчання автослюсарного профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Усик Сергій Феодосійович

Майстер виробничого навчання автослюсарного профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Рома Микола Юрійович

Майстер виробничого навчання з професії "Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (на автомобільному транспорті)"

тел: 38(0362)68-25-35

Радчук Микола Вікторович

Майстер виробничого навчання з професії "Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (на автомобільному транспорті)"

тел: 38(0362)68-25-35

Пасюта Олександр Маркович

Майстер виробничого навчання з практичного водіння

тел: 38(0362)68-25-35

Псарьов Іван Володимирович

Майстер виробничого навчання з практичного водіння

тел: 38(0362)68-25-35

Мовчанюк Максим Олександрович

Майстер виробничого навчання з практичного водіння

тел: 38(0362)68-25-35

Матвійчук Олександр Андрійович

Викладач спецдисциплін металообробного профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Корніюк Андрій Васильович

Майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник. Рихтувальник кузовів»

тел: 38(0362)68-25-35

Петручок Олександр Сергійович

Майстер виробничого навчання з професії «Електрогазозварник»

тел: 38(0362)68-25-35

Максимишин Василь Степанович

Майстер виробничого навчання в групах підготовки верстатників широкого профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Борисюк Федір Сергійович

Майстер виробничого навчання з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»

тел: 38(0362)68-25-35

Корнійчук Наталія Вікторівна

Викладач спецдисциплін електротехнічного профілю

тел: 38(0362)68-25-35

Процюк Борис Анатолійович

Викладач фізичного виховання

тел: 38(0362)68-25-35

Чумак Ольга Миколаївна

Вихователь гуртожитку

тел:

Когут Оксана Олександрівна

Вихователь гуртожитку

тел: 38(0362)68-25-35

Омельчук Наталія Анатоліївна

Вихователь гуртожитку

тел: 38(0362)68-25-35

Радзівіл Богдана Василівна

Вихователь гуртожитку

тел: 38(0362)68-25-35

Дата оприлюднення Найменування посади та структурного підрозділу Ми пропонуємо Файли Контакти відповідальної особи
03.12.2021

Ваканції

  • на даний момент відсутні
детальні умови