Подвиг, який ми ніколи не забудемо!!!

Для вшанування памʼяті героїв бою під Крутами студенти Рівненського професійного ліцею долучились до виховної години у бібліотеці закладу. 29 січня 1918 року відбувся нерівний бій між українською патріотичною молоддю та більшовицькою армією Муравйова, який закінчився трагічно. Разом з учнями ліцею пригадали події, які передували цій трагедії, та проаналізували важливі історичні уроки бою під Крутами, учасники якого є прикладом мужності та патріотизму.

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x