Майстер-клас «Оволодіння сучасними техніками фарбування»

13.05.21р. у Візажній майстерні на базі Рівненський професійний ліцей було проведено майстер-клас за участі представника-технолога фірми «Siena” на тему: «Оволодіння сучасними техніками фарбування».

Учні 13 групи та майстри в/н, оволоділи основними навичками фарбування волосся, були активними у відпрацюванні данної теми!!

Дякуємо представникам данної фірми за практичний семінар!!

19 травня ‒ День вишиванки. День вишиванки ‒ це свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Воно відзначається щорічно у третій четвер травня. Цьогоріч святкування припадає на 19 травня. Історична довідка Святкування Дня вишиванки започатковане 2006 року за ініціативи студентів Чернівецького національного університету, які запропонували своїм одногрупникам обрати один день і всім разом прийти на […]

В рамках проєкту ” Арт- терапія для людей та дітей війни” вихователі Рівненського професійного ліцею провели майстер-клас по створенню декоративних скриньок з природніх матеріалів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x