День пам’ять Героїв Небесної Сотні

В День Героїв Небесної Сотні у бібліотеці Рівненського професійного ліцею для учнів відбувся урок мужності «Хоробрі серця» та перегляд документального фільму «Майдан» Сергія Лозниці, який розповідає про ті сумні події, які навічно увійдуть в історію України, очима шістьох людей, які або самі були учасниками тих подій або активно долучалися до волонтерського руху, або чиї рідні і близькі стали Героями Небесної Сотні.

Молоде покоління повинно розуміти, що війна почалась саме тоді, а Герої Небесної Сотні стали тими хоробрими воїнами, які втратили своє життя за правду, за справедливість і свободу України. Під час уроку учні також мали змогу більше дізнатися і про наших земляків, жителів Рівненщини, які стали героями, поклавши своє життя на майдані 2014-го року.

Пам‘ятаймо…

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x