День пам’ять Героїв Небесної Сотні

В День Героїв Небесної Сотні у бібліотеці Рівненського професійного ліцею для учнів відбувся урок мужності «Хоробрі серця» та перегляд документального фільму «Майдан» Сергія Лозниці, який розповідає про ті сумні події, які навічно увійдуть в історію України, очима шістьох людей, які або самі були учасниками тих подій або активно долучалися до волонтерського руху, або чиї рідні і близькі стали Героями Небесної Сотні.

Молоде покоління повинно розуміти, що війна почалась саме тоді, а Герої Небесної Сотні стали тими хоробрими воїнами, які втратили своє життя за правду, за справедливість і свободу України. Під час уроку учні також мали змогу більше дізнатися і про наших земляків, жителів Рівненщини, які стали героями, поклавши своє життя на майдані 2014-го року.

Пам‘ятаймо…

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x