День пам’ять Героїв Небесної Сотні

В День Героїв Небесної Сотні у бібліотеці Рівненського професійного ліцею для учнів відбувся урок мужності «Хоробрі серця» та перегляд документального фільму «Майдан» Сергія Лозниці, який розповідає про ті сумні події, які навічно увійдуть в історію України, очима шістьох людей, які або самі були учасниками тих подій або активно долучалися до волонтерського руху, або чиї рідні і близькі стали Героями Небесної Сотні.

Молоде покоління повинно розуміти, що війна почалась саме тоді, а Герої Небесної Сотні стали тими хоробрими воїнами, які втратили своє життя за правду, за справедливість і свободу України. Під час уроку учні також мали змогу більше дізнатися і про наших земляків, жителів Рівненщини, які стали героями, поклавши своє життя на майдані 2014-го року.

Пам‘ятаймо…

Щороку 9 березня українці у всьому світі відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Своїм життям та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України.

2 лютого на базі нашого закладу відбулися інформаційні семінари для учнів з протидії торгівлі людьми та з безпечного працевлаштування. Під час семінарів учасники онайомилися із темою та особливо з ресурсами 527. Пройшли квест з безпечного пацевлаштування https://quest.stoptrafficking.org/ та напрацювали правила безпечного працевлаштування. Семінар відбувся в рамках проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих […]

Чи важливо вміти формулювати свої думки правильно? Чи важливо добре знати рідну мову? Чи цікаво дізнаватися цікаві факти про неї? На ці запитання тепер можуть дати відповідь учні, які долучились до мовознавчої вікторини у четвер, 2 березня, у бібліотеці Рівненського професійного ліцею. Молодь мала змогу перевірити свої знання у цікавій інтерактивній формі.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x