Upskilling у Рівненському професійному ліцеї

09 січня 2024 року методистом НМЦ у Рівненській області Оленою Рожковою було проведено практичне заняття з теми «Проходження підвищення кваліфікації на онлайн платформах».

Методистом НМЦ ПТО у Рівненській області були продемонстровані рекомендовані плануючі та звітні матеріали з підвищення кваліфікації для педагогів та адміністрації закладів, які мають на меті покращити стан організаційно-методичного супроводу підвищення кваліфікації в ЗП(ПТ)О, які зібрані у «Методичний порадник щодо організації підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області», а також підкріплені власними напрацюваннями за результатами роботи у між атестаційний період.

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x