Upskilling у Рівненському професійному ліцеї

09 січня 2024 року методистом НМЦ у Рівненській області Оленою Рожковою було проведено практичне заняття з теми «Проходження підвищення кваліфікації на онлайн платформах».

Методистом НМЦ ПТО у Рівненській області були продемонстровані рекомендовані плануючі та звітні матеріали з підвищення кваліфікації для педагогів та адміністрації закладів, які мають на меті покращити стан організаційно-методичного супроводу підвищення кваліфікації в ЗП(ПТ)О, які зібрані у «Методичний порадник щодо організації підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області», а також підкріплені власними напрацюваннями за результатами роботи у між атестаційний період.

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x