І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Перукар (перукар-модельєр )”

29 березня 2021 року у Рівненському професійному ліцеї відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Перукар (перукар-модельєр )”.  У конкурсі прийняли участь учні груп 9, 10, 11, 12.

За результатами конкурсу були визначені переможці :
І місце – Вем Карина Віталіївна ( 9 група)
ІІ місце – Островська Ольга Володимирівна ( 11 група )
ІІІ місце – Баланович Анна Миколаївна( 12 група)
ІV місце – Чурилович Вікторія Іванівна (10 група)

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x