Церемонія нагородження переможниць онлайн-конкурсу “Міс профтехосвітяночка”

Вітаємо нашу переможницю онлайн-конкурсу “Міс профтехосвітяночка — 2021” Ангеліну Бабчук!

    Сьогодні відбулося нагородження дівчат, які отримали призові місця.

    За цією перемогою — багато годин тренувань, складання сценаріїв, злагодженої роботи команди. 

    Варто сказати, що Ангеліна — одна з надзвичайно цілеспрямованих і талановитих учениць нашого ліцею. Приймає активну участь у громадському житті ліцею та групи, в якій навчається.

    Побажаємо нашій переможниці творчих успіхів та успішного здобуття професійно освіти. Попереду ще багато перемог!

Хочеш поступити до нас у Рівненський професійний ліцей? Тому запрошуємо тебе на реальну екскурсію по ліцею, з 1 червня у нас працює приймальна комісія!

В рамках тижня професійної освіти в Рівненському професійному ліцеї було проведено івент на тему: «Українське -це стильно» з метою популяризації українських традицій в одязі прикрасах та зачісках.В рамках заходу відбувся показ сучасних зачісок в українському стилі у виконанні майстрів та учнів ліцею!

Для здобувачів освіти Рівненського професійного ліцею у понеділок 22-го травня пройшов онлайн-челендж “Обирай професію правильно” до відкриття Тижня професійної освіти. Захід був присвяченийпрофесіям нашого закладу, їх важливості на ринку праці, перспективам кар’єрного зростання та рівню доходів майбутніх спеціалістів своєї справи. Також дізналися про історію ліцею, розвиток закладу із початку заснування і до сучасності.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x