Церемонія нагородження переможниць онлайн-конкурсу “Міс профтехосвітяночка”

Вітаємо нашу переможницю онлайн-конкурсу “Міс профтехосвітяночка — 2021” Ангеліну Бабчук!

    Сьогодні відбулося нагородження дівчат, які отримали призові місця.

    За цією перемогою — багато годин тренувань, складання сценаріїв, злагодженої роботи команди. 

    Варто сказати, що Ангеліна — одна з надзвичайно цілеспрямованих і талановитих учениць нашого ліцею. Приймає активну участь у громадському житті ліцею та групи, в якій навчається.

    Побажаємо нашій переможниці творчих успіхів та успішного здобуття професійно освіти. Попереду ще багато перемог!

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x