Урок виробничого навчання “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”

Значення ремонту рульового механізму для відпрацювання навиків демонтажно-монтажних робіт, розбирання  та збирання для майбутнього слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів дуже важливе. Необхідно пам’ятати, що кожна деталь має свої особливості при демонтажі й монтажі. Від правильності цих операцій залежить надійність автомобіля і безпека його експлуатації, а отже, й життя водія. Сьогодні здобувачі освіти ознайомилися з темою”Знімання та заміна рульової рейки”.

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x