Тренувальні вправи з Національною гвардією України

29.02.2024 р. на базі Рівненського професійного ліцею були проведені спільні тренувальні вправи керівника фізичного виховання Процюка Б. А. та представниками Національної гвардії України з метою національно – патріотичного виховання. В рамках заходу відбулися заняття з тактичної медицини, вогневої підготовки та основи керування БПЛА.

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x