Тренінгове заняття “Торгівля людьми”

Тільки здається, що торгівля людьми-це міф,саме з такою темою практичний психолог Рівненського професійного ліцею Снітюк Т. В., ознайомила групу №13 “Перукар(модельєр)
Метою тренінгового заняття було:актуалізація проблеми торгівлі людьми та ознайомлення учнів з основними ознаками цього явища, вироблення правил безпечного виїзду та перебування за кордоном.

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x