Різдвяний Дідух

Долучаємося до традицій нашої культурної та народної спадщини, виготовляємо Різдвяного дідуха.

Дідух — це не просто українська різдвяна прикраса, це елемент української культури, який походить ще з дохристиянських часів.

Український дідух — це запорука нового врожаю, добробуту та багатства. Дідух цілком можна вважати замінником ялинки, адже дідух — це таке собі «хлібне дерево», тому його теж прикрашають, мов ялинку, стрічками, квітками, калиною тощо.

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x