Розпочинаємо профорієнтацію вже сьогодні!!!!

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, бо від цього залежить те, як складеться подальше життя людини.

Наш заклад освіти завжди гостинно відкриває двері для бажаючих ознайомитися з робітничими професіями і можливостями здобути якісну професійну освіту.

А 18 жовтня наша творча команда завітала у Рівненський ліцей 12 з пізнавально- профорієнтаційною роботою. Під час проведення заходу, учні ліцею переглянули відеоролик про Рівненський професійний ліце; брали участь у майстер-класах з декоративного дизайну нігтів; творчій майстерні візажу, практичних показах перукарських робіт, комп’ютерній діагностиці автомобілів, практичному водінні.

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x