“Розквітла вишиванка кольорами…”

“Розквітла вишиванка кольорами…” З такими словами та чудовим настроєм, здобувачі ліцею долучилися до виховної години у бібліотеці закладу, щоб взяти участь у цікавій пізнавальній вікторині до Дня вишиванки. Здобувачі освіти дізнавалися про витоки цього свята, історію і сьогодення вишиванки та вшанували нашу національну святиню своїми позитивними емоціями. Вишита сорочка – це символ України, берегиня традицій та родини, символ щасливої долі та молитва без слів.

Хочеш поступити до нас у Рівненський професійний ліцей? Тому запрошуємо тебе на реальну екскурсію по ліцею, з 1 червня у нас працює приймальна комісія!

В рамках тижня професійної освіти в Рівненському професійному ліцеї було проведено івент на тему: «Українське -це стильно» з метою популяризації українських традицій в одязі прикрасах та зачісках.В рамках заходу відбувся показ сучасних зачісок в українському стилі у виконанні майстрів та учнів ліцею!

Для здобувачів освіти Рівненського професійного ліцею у понеділок 22-го травня пройшов онлайн-челендж “Обирай професію правильно” до відкриття Тижня професійної освіти. Захід був присвяченийпрофесіям нашого закладу, їх важливості на ринку праці, перспективам кар’єрного зростання та рівню доходів майбутніх спеціалістів своєї справи. Також дізналися про історію ліцею, розвиток закладу із початку заснування і до сучасності.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x