Разом до Перемоги

Життя кожного з нас поділилося на два періоди: до 24 лютого та після 24 лютого. І зараз кожен українець розуміє, що де б ти не був, кожна дія важлива й треба намагатися робити те, що в твоїх силах, аби наблизити Перемогу. Кожен на своєму місці, виконуючи свою роботу, наближує нашу країну до Перемоги!

Наші працівники теж не залишаються осторонь, приготували смачненькі смаколики, які поїхали на передову до наших захисників!!!.

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x