Підвищення кваліфікації за курсом «Напівавтоматичне зварювання пластин у всіх просторових положеннях»

В рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», який здійснюється ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки USAID «Економічна підтримка України» на базі Рівненського професійного ліцею розпочалося навчання за курсом «Напівавтоматичне зварювання пластин у всіх просторових положеннях» з професії «Електрогазозварник», яке триватиме з 20 листопада 2023 року по 01 грудня 2023 року. Навчання за даним курсом пройдуть 7 працівників різних сфер діяльності.

Даний курс дозволить освоїти навики з напівавтоматичного зварювання.

Дякуємо нашим партнерам за можливість долучитися до даного проекту.

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x