Покращуємо роботу українських підприємств

01 грудня 2023 року успішно завершився курс підвищення кваліфікації за комптетенцією «Напівавтоматичне зварювання пластин в усіх просторових положеннях». Навчання проходило у офлайн режимі та складалося з теоретичного та практичного навчання (52 години).

7 слухачів курсу підвищили свою кваліфікацію та покращили навички за такими напрямками: напівавтоматичне зварювання деталей у нижньому положенні шва, зварювання в стик та внапуск, напівавтоматичне зварювання таврових, кутових з’єднань, напівавтоматичне зварювання деталей у вертикальному, горизонтальному положення шва, наплавлення валиків у зварних конструкціях. По закінченню навчання усі оримали сертифікати.

Навчання відбувалось в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x