Покращуємо роботу українських підприємств

01 грудня 2023 року успішно завершився курс підвищення кваліфікації за комптетенцією «Напівавтоматичне зварювання пластин в усіх просторових положеннях». Навчання проходило у офлайн режимі та складалося з теоретичного та практичного навчання (52 години).

7 слухачів курсу підвищили свою кваліфікацію та покращили навички за такими напрямками: напівавтоматичне зварювання деталей у нижньому положенні шва, зварювання в стик та внапуск, напівавтоматичне зварювання таврових, кутових з’єднань, напівавтоматичне зварювання деталей у вертикальному, горизонтальному положення шва, наплавлення валиків у зварних конструкціях. По закінченню навчання усі оримали сертифікати.

Навчання відбувалось в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x