Перша Річниця на шляху до Перемоги

До першої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників у бібліотеці Рівненського професійного ліцею здобувачі освіти закладу долучились до виховної години, щоб відзначити події звільнення багатьох міст і регіонів України, які найбільше постраждали від окупації.

Переглянули уривки двох документальних репортажів – про деокуповану Бородянку та селище Оскіл Харківсьої області, які свідченнями очевидців нагадують про жахи війни, але водночас дають надію на майбутнє звільнення усіх окупованих українських земель.

Хочеш поступити до нас у Рівненський професійний ліцей? Тому запрошуємо тебе на реальну екскурсію по ліцею, з 1 червня у нас працює приймальна комісія!

В рамках тижня професійної освіти в Рівненському професійному ліцеї було проведено івент на тему: «Українське -це стильно» з метою популяризації українських традицій в одязі прикрасах та зачісках.В рамках заходу відбувся показ сучасних зачісок в українському стилі у виконанні майстрів та учнів ліцею!

Для здобувачів освіти Рівненського професійного ліцею у понеділок 22-го травня пройшов онлайн-челендж “Обирай професію правильно” до відкриття Тижня професійної освіти. Захід був присвяченийпрофесіям нашого закладу, їх важливості на ринку праці, перспективам кар’єрного зростання та рівню доходів майбутніх спеціалістів своєї справи. Також дізналися про історію ліцею, розвиток закладу із початку заснування і до сучасності.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x