Міні-лекторій до Всеукраїнського дня книги

До Всесвітнього дня книги та авторського права у бібліотеці ліцею проведено міні-лекторій, під час якого здобувачі освіти дізнались що таке авторське право та чому його порушення – плагіат – суворо засуджується.

Здобувачі освіти мали змогу дізнатись, які здобутки творчої діяльності захищаються авторським правом, хто з відомих українців вдавався до плагіату, і долучитись до обговорення інших цікавих прикладів права інтелектуальної власності.

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x