Мій Талант

В рамках проєкту «Арт-терапія для дітей війни», у Рівненському професійному ліцеї провели перший відбірковий етап традиційного обласного конкурсу «МІЙ ТАЛАНТ» серед учнів закладів професійно-технічної освіти.

Переможців визначили у декількох номінаціях:

✨Вокальне мистецтво – Бородавко Вікторія (10 група)

✨Хореографія – Скрипʼюк Алла ( 12 група) , Цеклар Софія ( 10 група), композиція «Україна»

✨Фото мистецтво – Ковалюк Анастасія (9 група )/ Фото робота «Шторм»

✨Образотворче мистецтво – Ковалюк Анастасія (9 група)

Дякуємо усім за участь та бажаємо подальших успіхів!

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x