Міжнародний дня пам’яті жертв рабства та трансатлантичної работоргівлі

До Міжнародного дня пам’яті жертв рабства та трансатлантичної работоргівлі учні Рівненського професійного ліцею долучились до виховного уроку-діалогу і спробували відповісти на питання: Хто може стати жертвою работоргівлі у сучасному світі? Як стають сучасними рабами? Які є види рабства сьогодні? Ознайомившись із історичними фактами та офіційною статистикою, разом перерахували основні застереження, які варто прийняти до уваги, коли пропонують занадто привабливу пропозицію заробітку закордоном або в Україні.

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x