Міжнародний день рідної мови

21 лютого в Україні відзначають Міжнародний день рідної мови, який має на меті звернути увагу кожного на цінність рідної мови. Мова – це серце народу, але мова – це не просто спосiб спiлкування, а щось бiльш значуще, бо в ній відображається і культура нації і її свідомість. В цей день учні груп №7 та №4 вирішили протестувати свої знання рідної мови пройшовши вікторину та долучилися до круглого столу «Рідне слово – це мова душі».

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x