Майстер-клас “Голівудська хвиля”

19 квітня в навчально-практичного центру “Сучасні перукарські технології” на базі Рівненського професійного ліцею з профорієнтаційною метою проведено Майстер-клас від майстра Анни Вітюк “Голлівудська хвиля” для учнів 9-А, 9-Б та 9-В класів Рівненський ліцей #8!!!

Майбутні абітурієнти отримали не лише теоретичні знання, а й набули практичних вмінь та навичок 😊зі створення улюблених локонів голівудських акторів😉. Дехто, навіть визначився з майбутньою професією💪Панувала приємна атмосфера а виробничий процес був сповнений позитивних емоцій та незабутніх вражень!!!Дякуємо адміністрації ліцею, за сприяння проведення Майстер-класу, у вас надзвичайні здобувачі освіти! Чекатимемо на нові зустрічі💙💛

Хочеш поступити до нас у Рівненський професійний ліцей? Тому запрошуємо тебе на реальну екскурсію по ліцею, з 1 червня у нас працює приймальна комісія!

В рамках тижня професійної освіти в Рівненському професійному ліцеї було проведено івент на тему: «Українське -це стильно» з метою популяризації українських традицій в одязі прикрасах та зачісках.В рамках заходу відбувся показ сучасних зачісок в українському стилі у виконанні майстрів та учнів ліцею!

Для здобувачів освіти Рівненського професійного ліцею у понеділок 22-го травня пройшов онлайн-челендж “Обирай професію правильно” до відкриття Тижня професійної освіти. Захід був присвяченийпрофесіям нашого закладу, їх важливості на ринку праці, перспективам кар’єрного зростання та рівню доходів майбутніх спеціалістів своєї справи. Також дізналися про історію ліцею, розвиток закладу із початку заснування і до сучасності.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x