Майстер-клас “Голівудська хвиля”

19 квітня в навчально-практичного центру “Сучасні перукарські технології” на базі Рівненського професійного ліцею з профорієнтаційною метою проведено Майстер-клас від майстра Анни Вітюк “Голлівудська хвиля” для учнів 9-А, 9-Б та 9-В класів Рівненський ліцей #8!!!

Майбутні абітурієнти отримали не лише теоретичні знання, а й набули практичних вмінь та навичок 😊зі створення улюблених локонів голівудських акторів😉. Дехто, навіть визначився з майбутньою професією💪Панувала приємна атмосфера а виробничий процес був сповнений позитивних емоцій та незабутніх вражень!!!Дякуємо адміністрації ліцею, за сприяння проведення Майстер-класу, у вас надзвичайні здобувачі освіти! Чекатимемо на нові зустрічі💙💛

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x