Конкурс фахової майстерності за професією “Електрогазозварник”

В четверг 22 грудня 2022 на базі Рівненського професійного ліцею відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією “Зварник” 👨‍🏭. Учні мали можливість випробувати📸 сучасні зварювальні напівавтомати і апарати для MMA від” ESAB- Україна”.

Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» стали:

І місце –  Цеона Олег;

ІІ місце – Кузьмич Іван;

ІІІ місце – Бережний Микола.

Вітаємо переможців!!!!

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x