Конкурс фахової майстерності за професією “Електрогазозварник”

В четверг 22 грудня 2022 на базі Рівненського професійного ліцею відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією “Зварник” 👨‍🏭. Учні мали можливість випробувати📸 сучасні зварювальні напівавтомати і апарати для MMA від” ESAB- Україна”.

Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» стали:

І місце –  Цеона Олег;

ІІ місце – Кузьмич Іван;

ІІІ місце – Бережний Микола.

Вітаємо переможців!!!!

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x