З Днем працівників профтехосвіти

Не випадково День працівників освіти і День професійно-технічної освіти України у календарі знаменних дат стоять поруч.  Адже в системі професійно-технічного навчання працюють  педагоги – викладачі, майстри виробничого навчання, методисти, які талановито поєднують свої професійні знання з вмінням прищепити практичні навички своїм вихованцям.  Це – золотий фонд освітньої галузі краю.

Свій досвід, натхненну працю ви спрямовуєте на виховання  гарних професіоналів, патріотів, фахівців, які можуть успішно конкурувати  в непростих сучасних економічних умовах,  прославляючи гідними справами рідну країну.

   Тож нехай на цьому благородному шляху вас супроводжує неодмінний успіх ! Нехай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває учнівська любов і довіра

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x