З Днем знань

З Днем знань вітаємо усіх здобувачів професійної освіти #Рівненськогопрофесійноголіцею! Бажаємо наснаги і ентузіазму в опануванні обраної професії, що неможливо уявити без книг. Запрошуємо відвідати бібліотеку ліцею, яка містить усі профільні підручники, які неодмінно стануть вам у нагоді протягом нового навчального року, а також вибрати художню чи іншу літературу за інтересами, яка допоможе цікаво провести вільний від навчання час.

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x