Зміцнюємо роботу українських підприємств

14 грудня завершили навчання слухачі курсу “Ручне дугове наплавлення невідповідальних конструкцій та ручне дугове зварювання у різних просторових положеннях”.

Здобуті навички дозволять якісно виконувати роботи зі: зварювання деталей у нижньому положенні шва; зварювання в стик та внапуск; зварювання таврових, кутових з’єднань; зварювання деталей у горизонтальному та вертикальному положенні шва; наплавлення простих невідповідальних конструкцій.

Навчання відбувалось в рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

Дякуємо нашим партнерам за цю можливість.

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x