ЗВІТ ДИРЕКТОРА

26 квітня 2024 року в Рівненському професійному ліцеї відбулися збори трудового колективу, де повісткою денною був звіт директора ліцею – Маркушина Олексія Геннадійовича за проведену роботу за період 2023-2024 навчальних років та ознайомив присутніх з стратегією розвитку Рівненського професійного ліцею на 2024-2025 навчальні роки відповідно до Наказу МОН№342 від 18.03.2024 та Розпорядження голови обласної державної адміністрації №159 від 16.04.2024року. На зборах було 87% присутніх членів трудового колективу.

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x