Завершення навчання слухачів курсу “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”

Сьогодні 5 березня 2024 року ми завершили навчання третьої групи слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Курс навчання тривав 10 днів. Курс складався з теоретичне навчання практичного навчання та іспиту . Завдяку даному курсу слухачу отримали навики з повітряно-плазмового різання простих деталей, листового металу різної товщини, кутників різної товщини, різання прокату, різання листового металу за допомогою додаткового пристосування.

Навчання відбулося завдяки  проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x