“Живе і буде жити Україна, ніхто не спинить крил наших політ!”

Україна завжди боролася за свою незалежність та суверенітет. І хоча цей шлях був нелегким і важким, український народ виявив велику силу духу та об’єднався заради спільної мети. Історичні події, такі як Революція Гідності, свідчать про те, що українці готові встояти за свої права та демократичні цінності.

Запорука успіху – це об’єднання суспільства для досягнення спільних цілей. Різноманітність культур, мов та традицій робить Україну багатошаровою та унікальною. Відмінність і взаємоповага різних груп населення сприяють зміцненню єдності країни.

Майбутнє України залежить від зусиль кожного громадянина. І хоча виклики можуть бути великими, але оптимізм, робочий ентузіазм та віра в успіх допоможуть Україні пройти через будь-які труднощі. Україна живе сьогодні і буде жити, завдяки силі свого народу та вірі у свої можливості.

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x