До річниці з дня народження кобзаря українського народу Тараса Григоровича Шевченка

До річниці з дня народження кобзаря українського народу Тараса Григоровича Шевченка у бібліотеці Рівненського професійного ліцею пройшли поетичні читання. Учні долучились до декламування найвідоміших творів поета, які звучать як ніколи сильно і яскраво в сьогоднішніх реаліях повномасштабної війни з російським окупантом. Уся творчість Шевченка пронизана вірою і надією на свободу та незалежність України від її споконвічного ворога. Для уваги учнів також представлені книжково-інформаційні виставки з фактами про життя поета та добіркою його творів.

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x