День Гідності та Свободи

З метою збереження та донесення до учнівської молоді об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани громадянам, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина та національних інтересів 20 листопада в гуртожитку ліцею вихователями Когут О.О. та Логвин О.С. було проведено виховний захід до Дня Гідності та Свободи. В цікавій та ігровій формі було проведено квест-гру. В результаті квесту учні отримали ключові цінності та поняття, які характеризують важливість гідності та свободи для нашого українського народу . На завершення квесту учні об’єдналися та створили поробку “Ми вільні творити майбутнє”.

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x