День читання книг

6 вересня у світі відзначають День читання книг, щоб зосередити увагу на важливості читання та заохотити молодь більше читати.

Учні групи №2 за професією “Електрогазозварник. Рихтувальник кузовів” завітали до бібліотеки щоб долучитися до виховної години, присвяченій цьому святу.

Молодь ознайомилась з основними фактами про користь читання, пройшла вікторину та літературний челендж, який допоміг їм взяти учась в неформальному обговоренні своїх улюблених книг, пригадати мудрі цитати, прислівя та приказки про книги та читання та дізнатися багато цікавого з історії та сучасності книги.

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x