День української писемності та мови

27-го жовтня у день пам’яті преподобного Нестора Літописця, якого вважають батьком української писемної мови, в Україні відзначають День української писемності та мови.

Традицією стало в цей день долучатися до диктанту національної єдності, не стільки щоб перевірити свої знання, а щоб показати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

З цього приводу учні Рівненського професійного ліцею долучились до виховної години, щоб пригадати важливість рідної мови для нас і нашого майбутнього.

«Нації не вмирають від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову» – слова видатної поетеси Ліни Костенко, які звучать як ніколи актуально.

З метою збереження традицій і культурної спадщини українського народу, в гуртожитку Рівненського професійного ліцею до дня української хустки було проведено захід: “Хустка – берегиня роду”. Під час заходу учні мали змогу поринути у світ обрядів і традицій пов’язаних з українською хусткою. Дізналися історію походження української хустки, способи її носіння в різних різних регіонах України. Також […]

Щороку 7 грудня відзначають Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з’явилося 2019 року, покликане об’єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій. Цікаві факти про українську хустку• Хустка завжди вважалась оберегом. Якщо хлопець збирався в далеку дорогу, дівчина давала йому свою хустку на знак того, що чекатиме його. • Якщо […]

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. А після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Найкращі сини та дочки України борються у Збройних силах за незалежність та свободу своєї Батьківщини.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x