День української писемності та мови

27-го жовтня у день пам’яті преподобного Нестора Літописця, якого вважають батьком української писемної мови, в Україні відзначають День української писемності та мови.

Традицією стало в цей день долучатися до диктанту національної єдності, не стільки щоб перевірити свої знання, а щоб показати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

З цього приводу учні Рівненського професійного ліцею долучились до виховної години, щоб пригадати важливість рідної мови для нас і нашого майбутнього.

«Нації не вмирають від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову» – слова видатної поетеси Ліни Костенко, які звучать як ніколи актуально.

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x