Голодомор – геноцид українського народу

🕯Цьогоріч відзначаємо 90-ту річницю пам’яті жертв Голодомору-геноциду, жертвами якого стали від 4 до 10 млн українців у 1932-1933 рр. Напередодні Дня пам’яті цієї трагічної події нашої історії учні Рівненського професійного ліцею долучились до заходу «Свіча пам’яті на згасне…» і пригадали чому трудолюбивий народ, яка здавна населяв українську землю, названу «житницею Європи», мусив бути заморений голодом. На вшанування жертв страшного злочину Голодомору запалімо свічу пам’яті…

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x