Вітаємо з Днем Конституції України

28 червня ми відзначаємо День Конституції України. Наш Основний закон було затверджено у 1996 році.

В часи, коли Україні та її народові доводиться відстоювати свій суверенітет і свободу у жорстокій війні з російською федерацією, День Конституції України є особливим святом.

На шляху до становлення нової України як правової європейської держави нам всім вкрай важливо усвідомити, що закон в нашій державі один для всіх. Дотримання і розуміння цього допоможе нам зробити той відповідальний крок у Європу та європейські інституції, якого ми так прагнемо.

Зі святом, з Днем Конституції України!

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x