Всесвітній День туризму

Напередодні Всесвітнього дня туризму, учнівське самоврядування Рівненського професійного ліцею, разом із групою №13 (перукарі-манікюрники) відвідали Рівненський зоопарк.

Під час своєї подорожі усі мали нагоду не лише насолодитися спостереженням за чудовими тваринами, а й провести гарно час у колі друзів на природі, дізнатися багато цікавого про природу, охорону видів та важливість збереження біорізноманіття.

Всі учасники екскурсії погодилися, що відвідування Рівненського зоопарку було чудовим способом відсвяткувати Всесвітній день туризму, поглибити своє знання про природу та розуміння важливості охорони довкілля. Ця подорож залишила у всіх незабутні враження та надихнула на подальше вивчення світу пригод і відкриттів.

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x