Всесвітній день туризму

В гуртожитку Рівненського професійного ліцею до всесвітнього дня туризму було проведено зустріч з майстром спорту, директором центру спортивного туризму “Азимут”. В ході спілкування, перегляду фото і відео фільму учні мали змогу більш в ширшому форматі дізнатися про різні види туризму (піший, велотуризм, гірський туризм) і поринути у світ подорожей Карпатами і Кавказькими горами, а також здійснити віртуальну подорож мальовничими куточками рідного краю.

На базі навчально-практичного центру “Арт-студія краси” проводилося навчання за короткотривалою програмою “Візажист з нуля”. Навчання стало можливим завдяки партнерам проєкту  Empowering Women In Rivne Region.

Вітаємо наших хлопців та дівчат з перемогою у змагання!!!!

Професія “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” набуває все більшої популярності. Сьогодні на уроці виробничого навчання наші електрики здобули навики за темою “Монтаж електропроводки та освітлювальних електроустановок. Підключення датчика руху”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x