Всесвітній день Землі

🌎 Традиційно Всесвітній день Землі відзначають у кінці квітня, щоб привернути увагу до проблем довкілля та сприяти вихованню екологічної свідомості. Для здобувачів освіти ліцею у понеділок 24-го квітня була проведена бесіда та екологічна вікторина, яка допомагає більше дізнатися що шкодить довкіллю і що можна зробити на побутовому рівні, щоб зберегти чистоту та здоров‘я нашої планети.

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x