Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом учні Рівненського професійного ліцею пройшли інформаційне анкетування та долучились до виховної години, щоб перевірити рівень обізнаності про одну з найстрашніших хвороб людства. На жаль, Україна займає одне з найперших місць у Європі по рівню захворюваності на ВІЛ/СНІД. Тому інформування молоді є надзвичайно важливим напрямком запобігання. Разом з учнями ліцею розглянули основні питання по темі: симптоми хвороби, шляхи передачі та захисту.

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x