Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом учні Рівненського професійного ліцею пройшли інформаційне анкетування та долучились до виховної години, щоб перевірити рівень обізнаності про одну з найстрашніших хвороб людства. На жаль, Україна займає одне з найперших місць у Європі по рівню захворюваності на ВІЛ/СНІД. Тому інформування молоді є надзвичайно важливим напрямком запобігання. Разом з учнями ліцею розглянули основні питання по темі: симптоми хвороби, шляхи передачі та захисту.

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x