Благодійна акція до дня святого Андрія

Щороку на передодні свята Св. Андрія, усі свідомі українці, які роблять все, аби наблизити нашу Перемогу, готують “Вареники на передову”!

Здобувачі освіти групи 11, Рівненського Рівненський професійний ліцей також долучилися до благодійної акції та передали на фронт вареники та млинці з різними начинками, салат, пиріжки, печиво та консервацію, щоб підтримати наших захисників, які знаходяться в окопах та від яких залежить наш спокійний сон.

Передали листівки та прапор зі словами вдячності, підтримки  та віри в ЗСУ і нашу Перемогу.

Ми виховуємо гідне покоління і їм дійсно ” болить наша УКРАЇНА💛💙

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x