Безпека — наш пріоритет.

Безпека — наш пріоритет.

Тому на канікулах працівники ліцею проходять спеціальне навчання, щоб уміти діяти в надзвичайних ситуаціях. ⁣⁣🤓 Ми вивчаємо пожежну безпеку в закладах освіти, електробезпеку, відпрацьовуємо прийоми надання домедичної допомоги. ⁣⁣

🚒🚑🚔 Традиційно запросили наших друзів — спеціалістів з НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області та Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення. м. РІВНЕ .

Вони поділилися досвідом дій у особливих умовах, зокрема, під час воєнного стану та при загрозі терактів.⁣ ⁣Усі відомства об’єдналися заради безпеки наших учнів — майбутніх кваліфікованих робітників.

🇺🇦 Наближаємо перемогу разом!

Учні Рівненського професійного ліцею виготовили Ангелів – охоронців для воїнів.

Завдяки проєкту «Розвиток трудового потенціалу», що реалізується ГО «Міжнародна фундація розвитку за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на базі нашого навчального закладу продовжується навчання слухачів за курсом “Повітряно-плазмове різання листового та профільного металу”. Слухачі курсу перейшли від теорії до практики.

У нашому навчальному закладі відбувся захід для студентів “Електронні сигарети та вейпи: безпечна альтернатива чи шкода здоровʼю?Ми  боремось з цією проблемою, але сучасність активно прогресує, знищуючи нашу молодь.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x