Безпека — наш пріоритет.

Безпека — наш пріоритет.

Тому на канікулах працівники ліцею проходять спеціальне навчання, щоб уміти діяти в надзвичайних ситуаціях. ⁣⁣🤓 Ми вивчаємо пожежну безпеку в закладах освіти, електробезпеку, відпрацьовуємо прийоми надання домедичної допомоги. ⁣⁣

🚒🚑🚔 Традиційно запросили наших друзів — спеціалістів з НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області та Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення. м. РІВНЕ .

Вони поділилися досвідом дій у особливих умовах, зокрема, під час воєнного стану та при загрозі терактів.⁣ ⁣Усі відомства об’єдналися заради безпеки наших учнів — майбутніх кваліфікованих робітників.

🇺🇦 Наближаємо перемогу разом!

У рамках тижня безпеки в Рівненському професійному ліцеї був проведений урок “Безпечна дорога додому”. Метою уроку є відпрацювання практичних навичок поведінки в разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорозі.Провести бесіду з учнями щодо життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, дотримання учасниками дорожнього руху правил безпечної поведінки.

16 травня у Рівненському професійному ліцеї проходив День цивільного захисту. На захід були запрошені фахівці НПЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області а також Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення м.Рівне, які розповіли про небезпечні предмети, відпрацювали долікарську допомогу та відпрацювали навички гасіння пожежі.

До тижня безпеки дорожнього руху у бібліотеці Рівненського професійного ліцею був проведений урок “Цивільний захист: дії населення у надзвичайних ситуаціях” під час якого пригадали найважливіші алгоритми дій у різних небезпечних ситуаціях.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x