Акції “Озеленення планети”

Днями адміністрація та учні Рівненського професійного ліцею доєдналися до акції ” Озеленення планети”, яка проходила протягом квітня 2021 року.

В навчальному закладі було висаджено понад 20 фруктових дерев та 12 декоративних кущів і дерев.

Метою було привернення уваги до екологічної проблеми, чистого повітря та прищеплення шанобливого ставлення до навколишнього середовища.

19 травня ‒ День вишиванки. День вишиванки ‒ це свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Воно відзначається щорічно у третій четвер травня. Цьогоріч святкування припадає на 19 травня. Історична довідка Святкування Дня вишиванки започатковане 2006 року за ініціативи студентів Чернівецького національного університету, які запропонували своїм одногрупникам обрати один день і всім разом прийти на […]

В рамках проєкту ” Арт- терапія для людей та дітей війни” вихователі Рівненського професійного ліцею провели майстер-клас по створенню декоративних скриньок з природніх матеріалів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x